آهنگ نمیدونی مرتضی پاشایی
آهنگ ستاره رامین بی بابک
آهنگ کی مثه منه میثم ابراهیمی
آهنگ خودخواه محسن یگانه
آهنگ نامهربون مهدی جهانی

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم و سریال با لینک مستقیم

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم و سریال با لینک مستقیم، برخی از سریال ها، مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی دارای موسیقی متن و تیتراژهایی هستند که محبوبیت و معروفیت آن ها از خود فیلم بیشتر است.

افرادی که این نوع فیلم ها را نگاه می کنند، معمولا به دنبال موسیقی آن فیلم در سایت های اینترنتی می گردند و از آنجایی که سایت های غیرمعتبر و بی محتوای زیادی در زمینه دانلود آهنگ فعالیت می کنند، نمی توانند نتیجه مطلوب را گرفته و سرخورده می شوند. این یک دلیل و دلیل دیگری که باعث شد ما در بهتر موزیک تلاش کنیم تا برترین آهنگ های تیتراژ و موسیقی های متن مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی را در قالب یکی از دسته بندی های سایت منتشر کنیم، درخواست زیاد کاربران از ما بود. کاربران زیادی به ما پیام داده و از ما موزیک های تیتراژ فیلم های ایرانی و خارجی را می خواهند و به دلیل زیاد بودن این درخواست ها سبب شده تا ده ها موسیقی جذاب تیتراژ را منتشر و به صورت رایگان برای دانلود در اختیار کاربران عزیزمان قرار دهیم.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه مند به موزیک تیتراژ فیلم های ایرانی و خارجی هستید، می توانید در وب سایت بهتر موزیک به این آهنگ ها دسترسی داشته باشید. سرعت بالای سرورهای سایت بهتر موزیک و محیط بدون تبلیغات آزار دهنده آن، می تواند تجربه ای لذت بخش را از دانلود آهنگ های تیتراژ برای شما همراهان همیشگی بهتر موزیک به ارمغان بیاورد.

دانلود آهنگ های تیتراژ فیلم ایرانی و خارجی

بهتر موزیک یکی از بروزترین مراکز دانلود آهنگ های تیتراژ فیلم ایرانی و خارجی در ایران است. شایان ذکر است این سایت تنها با آدرس Behtarmusic.com معتبر بوده و کانال تلگرامی ما با آدرس @BehtarMusicOriginal یکی از بروزترین کانال های دانلود موسیقی تیتراژ فیلم در ایران است.

همچنین تمام فعالیت ها و موسیقی های منتشر شده بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و این موضوع یکی از مزایای بهتر موزیک شمرده می شود. ما در این سایت نهایت تلاشمان را کرده ایم که نظرات کاربران تا حد امکان اعمال گردد. تمام فعالیت های ما برای رضایت شماست و اگر نظرات شما در سایت اعمال شود، موجب رضایت حداکثری شما عزیزان از سایت ما خواهد شد.

از این رو اگر به دنبال آهنگ متن سریال یا فیلمی هستید که در دسته بندی های سایت موجود نیست، می توانید آن را از طریق صفحه درخواست موسیقی درخواست داده تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی و موسیقی مدنظرتان در سایت منتشر شود.

دانلود موسیقی متن

در راستای جلب رضایت شما عزیزان، نویسندگان ما در سایت بهتر موزیک تلاش می کنند تا آرشیو بزرگی از آهنگ های تیتراژ و موسیقی متن تمام فیلم های ایرانی و خارجی را در بهتر موزیک فراهم کرده تا طیف گسترده ای از کاربران بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

چنانچه قصد دانلود آهنگ های تیتراژ را دارید، فرصت را از دست نداده و همین حالا به سایت بهتر موزیک مراجعه کرده و از خدمات رایگان این سایت بهره مند شوید.