آهنگ نمیدونی مرتضی پاشایی
آهنگ ستاره رامین بی بابک
آهنگ کی مثه منه میثم ابراهیمی
آهنگ خودخواه محسن یگانه
آهنگ نامهربون مهدی جهانی

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی میباشد

بهتر موزیک |دانلود آهنگ های احساسی

آهنگ های احساسی آهنگ هایی هستند که زوج های عاشق و کسانی که در رابطه عاشقانه به سر می برند، بیشتر از سایر افراد آن ها را گوش می دهند. بخش آهنگ های احساسی یکی از دسته بندی های جذاب و پرطرفدار سایت بهتر موزیک است. در این دسته بندی، آهنگ های احساسی و رمانتیک از هنرمندان و خوانندگان ایرانی و خارجی را در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و می توانید آن ها را در دو کیفیت معمولی 128 و عالی 320 بدون واسطه و مشاهده تبلیغات آزاردهنده دانلود کنید.

موزیک های عاشقانه و احساسی

آهنگ های احساسی و رمانتیک در ایران جزو آهنگ هایی هستند است که طرفداران زیادی داشته و افراد زیادی هستند که این موزیک ها را از خوانندگان مختلف دانلود کرده و گوش می کنند. سبک موسیقی های عاشقانه و احساسی به شکلی است که شما با گوش کردن به این موزیک ها، احساس خوبی بدست آورده و سطح عشق و علاقه تان نسبت به کسی که دوستش دارید افزایش می کند.

دانلود آهنگ های عاشقانه و رمانتیک

رابطه های عاشقانه در زندگی بیشتر افراد حداقل برای یک بار هم که شده وجود داشته است. هنگامی که دو نفر در یک رابطه عاشقانه و رمانتیک قرار می گیرند، سعی می کنند اوج علاقه و حس خوب خود را به همدیگر نشان دهند. برای نشان دادن این عشق و علاقه راه های مختلفی وجود دارد. خرید هدیه، رفتن به گردش و سفر، صحبت کردن درباره آینده و ده ها مورد دیگر که در رابطه های امروزی دیده می شود. یکی از روش های همیشگی برای ابزار عشق و علاقه به طرف مقابل و فکر کردن درباره او، گوش کردن به آهنگ های احساسی و عاشقانه و ارسال کردن این آهنگ های برای شخص موردنظر است. آهنگ های احساسی و عاشقانه آهنگ هایی هستند که مضمون آن ها به شرح روابط و حسی که میان دو فرد عاشق وجود دارد می پردازد و در آن ها عبارات عاشقانه زیادی به کار گرفته می شود.

آهنگ های احساسی و دو نفره جدید

اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد دانلود آهنگ های احساسی و رمانتیک را داشته و به دنبال سایتی هستید که بدون تبلیغات و به صورت رایگان این آهنگ ها را در دسترس تان قرار دهید، بهتر موزیک بهترین انتخاب است. ما در این سایت با درک نیاز کاربران سعی کرده ایم زیباترین و پرمحتواترین موزیک های رمانتیک و عاشقانه را با کیفیت های مختلف و ارائه متن آهنگ منتشر کنیم تا رضایت شما عزیزان را بدست آوریم. شایان ذکر است این سایت با تابعیت از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، جدیدترین آهنگ های احساس، عاشقانه و رمانتیک منتشر شده از خوانندگان ایرانی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. از این رو با معرفی سایت بهتر موزیک به دوستان و آشنایان خود، علاوه بر حمایت از ما می توانید یک منبع خوب فارسی زبان را برای دسترسی، جست و جو و دانلود آهنگ های عاشقانه و احساسی جدید در اختیار اطرافیان و دوستان خود قرار دهید.