آهنگ نمیدونی مرتضی پاشایی
آهنگ ستاره رامین بی بابک
آهنگ کی مثه منه میثم ابراهیمی
آهنگ خودخواه محسن یگانه
آهنگ نامهربون مهدی جهانی

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی میباشد

بهتر موزیک | دانلود آهنگ های سنتی ایرانی

سبک سنتی جزو سبک هایی است که از گذشته تا کنون طرفداران زیادی را داشته و امروزه نیز افراد زیادی در ایران این سبک و خوانندگانش را دنبال می کنند. این سبک با توجه به پیوندی که با تاریخ، فرهنگ و تمدن ایرانیان دارد سبکی کاملا ایرانی است و در عرصه های جهانی نیز مشخصا با نام سبک سنتی ایرانی یاد می شود. خوانندگان و آثار زیادی در سبک سنتی تهیه و تولید شده است؛ از این رو بهتر موزیک به عنوان یک رسانه حرفه ای در زمینه انتشار آثار سنتی، آرشیو کاملی از خوانندگان سنتی ایرانی را در خود جای داده است و اگر شما هم جزو خوانندگان سنتی هستید، بهتر موزیک از شما حمایت کرده و آثارتان را به صورت رایگان در سایت منتشر می کند.

آهنگ های سنتی و اصیل ایرانی

هر کشور و فرهنگی دارای فرهنگ و تمدن خاصی است. این فرهنگ و تمدن ریشه در تاریخ و گذشته کشورها دارد و هر تمدنی برخاسته از سلایق و روحیات مردم یک منطقه است. در ایران، سبک موسیقی سنتی سبکی است که از گذشته های دور تاکنون مورد توجه و استقبال مردمان ایران قرار می گرفته و امروزه هم جزو سبک های محبوب موسیقی فارسی است. وجود تحریرهای زیبا، شعر غنی و محتوای موسیقی ارزشمند سبک موسیقی سنتی را به اصیل ترین و غنی ترین سبک در میان سبک های رایج امروزی (مثل پاپ، راک و …) تبدیل کرده است. اگر نگاهی به تاریخ موسیقی ایران بیاندازیم، همواره شاهد خوانندگان و هنرمندان ارزشمندی خواهیم بود که پایه های این سبک را به بهترین شکل بنا نهاده تا امروزه موسیقی سنتی اصیل ایرانی در سطح دنیا بدرخشد.

دانلود آهنگ سنتی از سایت معتبر

طبیعی است افزایش محبوبیت آهنگ های سنتی باعث شده سایت های زیادی اقدام به انتشار موزیک های تهیه شده در این سبک کنند. سایت هایی که بسیاری از آن ها معتبر و قانونی نبوده و دارای تبلیغات آزاردهنده و محتوای بی کیفیت هستند. در این بین سایت بهتر موزیک با دارا بودن نمادهای لازم از نهادهای مربوطه، یکی از معتبرترین مراکز دانلود آهنگ های سنتی در ایران به شما می رود و شما می توانید با ورود به این سایت انواع آهنگ های سنتی و اصیل ایرانی را با کیفیت عالی 320 و خوب 128 دانلود کنید.

دانلود آلبوم سنتی از خوانندگان سنتی ایرانی

آلبوم ها و تک آهنگ های سنتی در ایران طرفداران زیادی دارد و می توان گفت سبک سنتی سبک اصیل موسیقی ایران است. خوانندگان سنتی خوان زیادی در ایران هستند که اقدام به تهیه و انتشار آلبوم های موسیقی سنتی می کنند. از معروف ترین خوانندگان سنتی ایرانی می توان به همایون شجریان، محمدرضا شجریان، علی رضا قربانی، محسن نامجو، سالار عقیلی، حجت اشرف زاده، محمد معتمدی و … اشاره نمود. شما عزیزان می توانید در سایت بهتر موزیک به آهنگ ها و آلبوم های منتشر شده از خوانندگان سنتی ایرانی به صورت رایگان گوش داده و از شنیدن آن ها لذت ببرید.